+380 (66) 678-25-02

Органайзер 9" 230х123х35 мм 18 секцій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• ударостійкий ABS пластик
• для риболовлі, інструменту, будинку, автомобіля
• 18 секцій
- Країна:КНР
- Вага:0.146 кг
- Довжина, мм:230
- Висота, мм:35
- Ширина, мм:123
- Кількість секцій:18
- Довжина, ″:9
Скринька-органайзер пластикова для зберігання дрібних речей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.146 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 123 мм |
- Ціна: 147 ₴
- В наявності
- Код: 79-3000
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (66) 678-25-02
Відділ Продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота10:0016:00
- НеділяВихідний


