+380 (66) 678-25-02




Органайзер двосторонній 6.3" 160х95х45 мм 13 секцій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• ударостійкий ABS пластик
• 13 секцій для зручного розташування дрібних речей
• для риболовлі, інструменту, будинку, автомобіля
Країна:КНР
Вага:0.138 кг
Довжина, мм:160
Висота, мм:45
Ширина, мм:95
Кількість секцій:13
Довжина, ″:6,3
Скринька-органайзер пластиковий для зберігання дрібних речей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.138 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 107 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79-3160
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (66) 678-25-02
Відділ Продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота10:0016:00
- НеділяВихідний


