+380 (66) 678-25-02


Скриня для інструментів металева 330 мм 4 яруси/7 відділень
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• 7 відділень
• порошкове фарбування
Країна:Украина
Вага:4.16 кг
Довжина, мм:330
Кількість секцій:7
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.16 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 2 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79-3307
2 230 ₴
+380 (66) 678-25-02
Відділ Продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота10:0016:00
- НеділяВихідний


