Корзина
13 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380685813066
Корзина
Выгодно
Инсектицид, Адама, Ламдекс, Adama, фото 2

Инсектицид, Адама, Ламдекс, Adama

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Ламдекс Адама Инсектицид

Ламдекс®, мк. с. — піретроїдний інсекто-акарицид для захисту зернових, технічних, плодових культур від комплексу гризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщ

 

Піретроїдний інсекто-акарицид для захисту культур від комплексу гризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів.
Формуляція: мікрокапсульована водна суспензія
Діюча речовина: лямбда-цигалотрин, 50 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: ІІ

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

Ламдекс®, мк. с. — піретроїдний інсекто-акарицид для захисту зернових, технічних, плодових культур від комплексу гризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів. Препарат контролює шкідливих комах за рахунок контактної та шлункової активності. Дія препарату відбувається через надмірне нервове збудження і параліч комах. Препарат має швидку та довготривалу дію зарахунок мікрокапсульованої формуляції. Препарату притаманна репелентна властивість по відношенню до бджіл.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Рекомендована норма витрати робочої рідини для застосування на яблуні і на виноградниках складає 600–1000 л/га, для польових культур — 200–400 л/га.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Ламдекс®, мк. с. володіє швидкою інсектицидною дією. Загибель шкідників відбувається протягом 0,5–3 годин після застосування в залежності від погодних умов, видового складу та стану популяції шкідників. Форма препарату у вигляді мікрокапсульованої суспензії забезпечує поступове визволення діючої речовини з полімерних капсул, чим забезпечується захисна дія до 12–14 днів. Для отримання найкращих результатів обробку препаратом Ламдекс®, мк. с. слід починати при чисельності шкідників, що досягла економічного порогу шкодочинності. Для одержання максимальної ефективності необхідно забезпечити достатнє і рівномірне покриття препаратом наземної частини культури, не допускати стікання препарату з обробленої поверхні. Препарат не змивається дощем після висихання розчину на оброблених рослинах. Максимальна ефективність досягається, якщо обробку проводити у вечірні або ранкові години за температури від +15° С до +22° С. Строки виходу людей на оброблену площу: 4 дні для проведення механізованих робіт та 10 днів для проведення ручних робіт.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ:

Препарат суміщається з більшістю інсектицидів, фунгіцидів і гербіцидів, які застосовують на культурі в ті ж строки. Проте рекомендується перед застосуванням у баковій суміші завжди проводити перевірку препаратів-партнерів на фізичну сумісність.

Основные
Обрабатываемые культурыРапс, кукуруза, пшеница.
Препаративная форма  суспо-емульсия
Содержание действующего веществалямбда-цигалотрин, 50 г/л
Производитель  ADAMA
Страна производительИзраиль
Упаковка
УпаковкаПластиковая тара
Дополнительные характеристики
Объем5 л
 • Цена: 625,96 грн.
 • Ожидается
 • Только оптом

625,96 грн.

+380685813066
Киевстар
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
 • Понедельник
  09:0018:00
 • Вторник
  09:0018:00
 • Среда
  09:0018:00
 • Четверг
  09:0018:00
 • Пятница
  09:0018:00
 • Суббота
  10:0016:00
 • Воскресенье
  10:0016:00
Инсектицид, Адама, Ламдекс, AdamaИнсектицид, Адама, Ламдекс, Adama
Ожидается
625,96 грн.