+380 (66) 678-25-02


Скриня для інструментів металева 550 мм 3 яруси/5 відділень
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• 5 відділень
• порошкове фарбування
- Країна:Украина
- Вага:4.8 кг
- Довжина, мм:550
- Кількість секцій:5
Використовуються для зберігання та транспортування інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 2 310 ₴
- В наявності
- Код: 79-5505
2 310 ₴
+380 (66) 678-25-02
Відділ Продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота10:0016:00
- НеділяВихідний


