
Инсектициды от вредителей Резидент
Инсектициды от вредителей Резидент
РезидентСелективний двокомпонентний акарицид контактної дії для боротьби з рослиноїдними кліщам на сільськогосподарських культурах.
Діюча речовина:
фенпіроксимат, 120 г/л; піридабен, 300 г/л
Виробник:
Петерс енд Бург КФТ, Угорщина
Формуляція:
концентрат емульсії
Тарна одиниця:
каністра 5л.
Піридабен – діюча речовина контактної дії, після обробки уражує центральну нервову систему шкідника за рахунок інгібування транспорту електронів в мітохондріях. Діє на всі стадії розвитку кліща (яйце – личинка – німфа – дорослі кліщі). Особливо ефективний проти личинок та німф. Також властива побічна дія проти білокрилок, попелиць, трипсів.
Фенпіроксимат – діюча речовина контактної дії потрапляючи на шкідника спричиняє негайний параліч усіх рухомих стадій кліща за рахунок інгібування коферменнта НАД-Н порушується транспорт електронів в мітохондріях. Фенпіроксимат також є інгібітором линьки на ранніх стадіях розвитку личинок кліщів.
Тривалість захисної дії препарату до 30-40 днів.
Резидент - акарицид контактної дії при внесенні необхідне забезпечення рівномірності розподілу на поверхні рослин з усіх боків. Бажане додавання органо - силікованих ПАР в робочий розчин для підвищення якостей закріплення його на поверхні рослин (особливо з нижньої сторони листків та важкодоступних для обробки місцях).
Препарат сумісний з більшістю засобів захисту рослин, добривами, регуляторами росту, окрім сильно лужних препаратів, сполук міді та сульфату кальцію
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нертус |
- Цена: 7 254 ₴/канистра
- Готово к отправке
7 254 ₴/канистра
- Понедельник10:0018:00
- Вторник10:0018:00
- Среда10:0018:00
- Четверг10:0018:00
- Пятница10:0018:00
- Суббота10:0016:00
- ВоскресеньеВыходной


